Tydzień 1: Autoportret (15)

Mirka 7 stycznia 2012 19:30

Super pomysł :))) Będę tutaj częstym gościem. Życzę Wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy i ciekawych zdjęć.Powodzenia :)))

Mila | 7 stycznia 2012 21:53

Osobiście wydaje mię się, że Korny bardzo dobre zdjęcie zrobił, które w niezwykły sposób go oddaje. To mówiłam ja, Mila.

KoRny | 8 stycznia 2012 10:02

Mila dziękuję za uznanie :). Tutaj w Nowem wszyscy znają mnie bardziej pod ksywką Szczur, stąd takie a nie inne zdjęcie.
Poza tym witam Was wszystkich, powiem szczerze nie spodziewałem się aż tak licznej grupy a z tego co mi wróbelki doniosły to jeszcze nie koniec. Super zapał chyba jest to i zabawa będzie przednia. Martwi mnie tylko ta spora przewaga kobiet. No ale z drugiej strony blog będzie piękniejszy :

Maxus | 8 stycznia 2012 16:22

Super to wygląda! Aż samemu chciałoby się wziąć w tym udział. :)

KoRny | 8 stycznia 2012 22:39

Maxus nic nie stoi na przeszkodzie zapraszamy

Anonimowy 9 stycznia 2012 00:13

jako nowa bywalczyni pozdrawiam wszystkich!/ TRAka

Moniqee | 9 stycznia 2012 07:41

A ja chciałam powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona frekwencją. Nie spodziewałam się, że tyle się nas uzbiera. Jestem pod wrażeniem bogactwa osobowości i stylów fotografowania. Świetny zespół! :D

Tydzień 1 wypadł rewelacyjnie, tylko bardzo proszę o nadsyłanie aktualnie zrobionych zdjęć ;) Zadanie numer 2 jest już dostępne i czekam na fotki :)

Przemas | 9 stycznia 2012 16:29

ciekawy temat, już są w głowie pierwsze pomysły..

KoRny a mnie właśnie przewaga kobiet nawet cieszy :D

Bardzo miło nam będzie, jeśli Twój komentarz nie będzie "Anonimowy". W tym celu, z rozwijanej listy "Komentarz jako", wybierz opcję: "Nazwa/adres URL" i w pojawiającym się okienku, w polu "Nazwa" wpisz swoje imię, ksywkę, bądź cokolwiek. Pole "adres URL" nie jest wymagane. O wiele lepiej czyta się nam komentarze, które nie są nic nie mówiącymi anonimami. :)

Prześlij komentarz