Tydzień 45: Magia! (8)

   

Mike | 7 listopada 2012 21:26

Info dla wszystkich przesyłających zdjęcia - umieszczę je dopiero we wtorek, bo do tego czasu nie będę miał dostępu do swojego kompa. ;) I kolejny temat też będzie wyjątkowo we wtorek.

Anonimowy 14 listopada 2012 11:59

Coś mi się wydaje, że ten projekt jest bliski końca - umiera śmiercią naturalną... Albo właśnie umarł... :(

Mike | 14 listopada 2012 12:04

Właśnie dlatego nie dałem jeszcze nowego tematu. Zbyt małe zaangażowanie, także póki co projekt zawieszony. Odwieszony zostanie, w momencie kiedy we wszystkich tematach będzie minimum 6 zdjęć (także możecie podsyłać zaległe rzeczy, jak ktoś coś ma). :)

Suarrilk | 15 listopada 2012 10:57

Ostatnio nie miałam dostępu do Internetu ze względu na przeprowadzkę, przez którą również nie bardzo była okazja polować na dobre ujęcia. Cieszę się, że projekt nie został zakończony, tylko zawieszony do czasu, aż wszyscy nadrobią zaległości, szkoda byłoby zamykać nieodwołalnie Tygodnik.

Anonimowy 15 listopada 2012 17:17

No właśnie... Szkoda by było - więc weźcie się w garść i zróbcie zdjęcia, których nie zrobiliście - czas na tłumaczenie się dlaczego nie zrobiłem zdjęcia poświęććie na zrobienie tegoż zdjęcia ;)

Bardzo miło nam będzie, jeśli Twój komentarz nie będzie "Anonimowy". W tym celu, z rozwijanej listy "Komentarz jako", wybierz opcję: "Nazwa/adres URL" i w pojawiającym się okienku, w polu "Nazwa" wpisz swoje imię, ksywkę, bądź cokolwiek. Pole "adres URL" nie jest wymagane. O wiele lepiej czyta się nam komentarze, które nie są nic nie mówiącymi anonimami. :)

Prześlij komentarz